Grafika | Digital Art | Fotografieeva-2

Jmenuji se
Milan Parobok


Moje umělecká dráha začala přibližně v 16 ti letech, kdy jsem začal psát poezii, prózu a později i nějaké povídky. Potom jsem se začal věnovat i kresbě a klasické malbě, měl několik autorských výstav a například i čtení v Českém rozhlase. Pak už to byl jen malý krůček k fotografii a komerční tvorbě grafiky pro www stránky, tiskovou grafiku a obecně reklamu.
Založil jsem reklamní agenturu a grafické studio. Nyní se věnuji hlavně webdesignu a fotografiím. Spolupracuji s různými reklamními agenturami a grafickými studii, pro které zpracovávám zakázky. Mám také vlastní reklamní činnost a tvorbu pro své klienty.
FOTO

Chtěli byste svatební fotografií, která bude opravdu jiná, než všechny ostatní? Věnuji se fotomontážím a foto manipulacím, proto Vám mohu nabídnout velmi poutavé fotokoláže z vašich svatebních fotografií, zasadit ženicha a nevěstu do opravdu nevšedních situací a snových krajin.

Chcete, aby vaše dítko mělo památku na daný věk a dobu, kdy milovalo určitou pohádkovou bytost, zvíře nebo hrdinu? Mohu fotografii vašeho dítěte zakomponovat do pohádkové krajiny, posadit na slona nebo draka.
Máte svoji oblíbenou fotku, ale chtěli byste ji vylepšit, zmírnit vrásky, odstranit skvrnky, nečistoty, fleky na kůži nebo pupínky? Nebo starou fotografii vaší babičky?
I když jsem od Karlových Var, pracuji pro celou Českou republiku i zahraničí, každá zakázka se dá vyřešit na dálku. Při potřebě focení, to může za mě udělat profesionální fotograf ve vašem bydlišti. Výsledné fotografie můžeme společně retušovat a upravovat.
 

Prohlédněte si moje fotografie a koláže. Jestli se Vám budou líbit, budu rád, když mne kontaktujete. Děkuji