ÚPRAVY A RETUŠE VAŠICH FOTOGRAFIÍ

Upravím nebo opravím chyby ve vašich fotografiích.


Určitě máte své oblíbené fotografie. Jsou to fotky svatební, fotky ze školních let, které Vám připomínají mládí nebo fotky Vašich prarodičů, které byste chtěli vyretušovat a nechat si je zarámovat? Jsou to fotografie, které jsou krásné, ale chtěly by ještě doladit? Máte fotky, které jsou poškozené? Pokusím se využít svých schopností a vyretušovat chyby nebo nedokonalosti na fotkách. ( praskliny, vyblednutí, šum, a pod.)
Sledujte moji práci na Facebooku nebo mi napište. Děkuji

SVATEBNÍ KOLÁŽE VAŠICH FOTOGRAFIÍ

Ano máte krásné svatební fotky, ale můžete je mít ještě krásnější :-)

777015201


Z Vašich svatebních fotografií připravím uměleckou koláž, kterou si rádi zarámujete a pověsíte třeba ve Vaší ložnici. Bude to připomínka jednoho z nejdůležitějších dnů Vašeho života. Mohu připravit jednodušší romantické koláže nebo opravdu propracované foto manipulace, kde budete hlavními hrdiny scény. Mohu samozřejmě připravit i koláž předsvatební na svatební hostinu nebo Vaše pozvánky na svatbu.

DĚTSKÉ KOLÁŽE A MANIPULACE

Vaše děti budou skákat radostí :-))

777015201


Máte krásné fotky Vašich dětí a chcete je ještě vylepšit? Podívejte se do mého portfólia co vše se dá s fotkou vašeho dítka udělat. Od základních jednodušších koláží, až po opravdu propracované foto manipulace, kdy se Vaše dítko stane hrdinou z pohádky, čarodějem, vílou nebo další pohádkovou bytostí. Často, a je to vždy mnohem lepší výsledek, nafotíte dítka, dle mých pokynů. Už dopředu vymyslíme scénu, která by se Vám i vaší ratolesti líbila nejvíce. Chcete se dozvědět více? Přečtěte si základní postupy.

ÚPRAVY FOTOGRAFIÍ PRO MODELKY A STUDIA

Neděláte grafické úpravy, ale jste dobrý fotograf / ka?

777015201


Nabízím úpravy fotografií profesionálním fotografům a modelkám. Předem se domluvíme na postupu, vytvoříme smlouvu na použití fotografie do mé koláže a následně vás překvapím výsledkem. Vaše práce takto dostane další rozměr, a naše spolupráce se navzájem propaguje autentickým dílem. Není dokonalejší reklamy, když krásná fotografie odkazuje na krásnou koláž a naopak. Modelky získají velmi propagační foto koláž, která zaujme hned při první pohledu. Těším se na spolupráci.

MOJE OSOBNÍ TVORBA

Tvořím i nekomerční práci.

777015201


Má nekomerční práce spočívá v mé svobodě tvorby. Neohlížím se na přání klienta, ale tvořím to co se mi rodí v hlavě. To ale neznamená, že nemůžete získat moje obrazy. Naopak, můžete si je samozřejmě koupit nebo si objednat koláž i s Vaší fotografií, ale tentokrát pouze v mé režii. Bude to divoké, většinou syrové a možná i šokující, ale bude to naprosto originální :-))
 

Jak vidíte, máte na výběr. Každé mé práci předchází domluva. Tedy budeme v kontaktu a budete dopředu vědět cenu, přibližnou dobu realizace i cenu a zálohu na dílo.