Pro firmy, grafická a reklamní studia nebo koncové klienty

mohu zpracovat grafické návrhy, koláže, loga, webdesign, bannery a pod. Grafice se věnuji již od roku 2000 a zpracoval jsem nesčetně návrhů od plakátů po billboardy. Nyní se moje práce grafika zúžila hlavně na webdesign a speciální grafické úpravy jako je fotomanipulace a koláže produktů a pod.

Pro své klienty také vytvářím koláže a obrazy z jejich fotografiím ať už firemních nebo rodinných.

Moje komerční grafické práce najdete na mých firemních stránkách www.designrepublic.cz

GRAFICKÉ PRÁCE

portfolio-grafika-01
Malá ukázka z mých grafických prací. Podrobnější info najdete na mém firemním webu www.designrepublic. Děkuji
W

Webdesign, tvorba www stránek, grafické práce, montáže

Vytvořím grafické podklady pro www stránky, online portály, bannery a pod. Grafiku a design zpracuji pro své klienty i pro reklamní agentury. Mohu pro vás vytvořit profesionální www stránky i velké multifunkční portály. Pracuji s redakčním systémem Wordpress i s vlastním CMS systémem, který lze přizpůsobit čemukoliv. Jako grafik pracuji od roku 2000 a zpracoval jsem stovky zakázek. Budu rád, když se stanete mým spokojeným klientem.

F

Fotografie, fotomontáže a fotomanipulace. Retuše fotografií, ať už svatebních, rodinných, portrétních a pod.

Jsem fotograf a zajímám se i o následné úpravy fotografií. Mohu vyretušovat špatně nafocený portrét, odstranit vrásky nebo znamínka, vyhladit pleť. Vyretušovat starou a poškozenou rodinnou fotografii. Vytvořit na zakázku fotomontáž z vašich fotografií. Společně tak vytvoříme jedinečné dílo například ze svatební fotografie nebo fotky vašeho dítěte, které si můžete zvětšit jako obraz na stěnu nebo do fotoalba.