Několik základních kroků, které je nutné dodržet.

Můžete mne rovnou kontaktovat emailem nebo telefonicky a já vám rád vysvětlím kroky, které je nutné dodržet pro správnou realizaci zakázky. Nebo si níže přečtěte jak to chodí. Několik stručných pokynů, které vás nasměřují správným směrem k dokonalé fotomanipulaci či úpravě Vaší fotografie. Součástí je i odhad ceny projektu. Cena je v 90% odhadnutá správně, ale občas se stane, že klient chce ještě něco doplnit nebo se práce zkomplikuje časově a trvá mnohem déle.

ÚPRAVY A RETUŠE VAŠICH FOTOGRAFIÍ

Upravím nebo opravím chyby ve vašich fotografiích.


Koláže z fotografií

Někdy i z ne moc kvalitních fotografií dokážu vykouzlit dobrý výsledek :-)) Ale základem jsou vždy kvalitní zdrojové fotky v co největším rozlišení. Obraz, který společně vytvoříme bude kvalitní uměleckou připomínkou vašeho života, života vaší rodiny nebo vašich dětí.

Zůstane vám navždy jako připomínka dané situace či doby. Může to být vaše svatba, váš portrét v daném věku, který si chcete zapamatovat. A samozřejmě roztomilý věk Vašich dítek, které tak hrozně rychle rostou. :)))
Sledujte moji práci na Facebooku nebo mi napište. Děkuji

1.

Co byste chtěli.
Popište mi stručně o co byste měli zájem. Na začátek mne stačí kontaktovat a stručně mi vysvětlit, co se vám líbí nebo jakou máte představu. Jestli chcete upravit fotografii Vašeho dítěte nebo Vaší fotografii osobní apod. Jestli půjde o koláž ( photomanipilation), také do jakého prostředí si přejete zakomponovat fotografii nebo mi pošlete ukázku koláže, kterou jste třeba někde viděli. Usnadní nám to spoustu času.

2.

Jak byste to chtěli
Čím větší formát koláže ( obrazu) chcete, tím složitější a pracnější je zpracování. Je nutné připravit kvalitní zdrojové fotografie, kvalitně nafotit osobu, která bude součástí koláže nebo mít fotografii už dobře nafocenou ve velkém rozlišení. Dalším důležitým bodem je finanční částka, kterou do fotomanipulace chcete investovat. I jednoduše vypadající koláž může trvat dlouhé hodiny. Dle zdrojových fotek je tedy nutné odhadnout délku realizace. Například fotografie dívenky v šatech jednoduše střižených je naprosto jinak složitá na úpravu, než v šatech krajkových nebo s kočárkem, kde se musí pracně vyřezat kola, krajka, květiny apod.

3.

Další krok smlouva a data
Podepíšeme společně smlouvu. Uhradíte zálohu 50% na realizaci, která je nevratná. V případě, že se na zakázce nezačne pracovat díky mé vině, je vratná. Nakoupíme, popřípadě připravíme zdrojové fotografie. Sdělím vám přibližnou představu, jak asi bude obraz vypadat, ale až při fázi výroby zjistím jak přesně vše poskládám, abych byl spokojený s výsledkem a tím pádem i vy.

4.

Ceny za focení a koláže
Ceny, které najdete v mém ceníku jsou dané. Ale záleží i na další domluvě. U koláží se ceny kalkulují samostatně. Složité koláže trvají i několik dní, ty základní několik hodin práce.
 

Jak vidíte, máte na výběr. Každé mé práci předchází domluva. Tedy budeme v kontaktu a budete dopředu vědět cenu, přibližnou dobu realizace i cenu a zálohu na dílo.